Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 19:42
Destiny 2 Krypta z Głębokiego Kamienia
504V

Destiny 2 z nowym najazdem. Bungie zaprasza na Kryptę z Głębokiego Kamienia

Bungie zaprasza graczy na pierwszy najazd w Destiny 2: Poza Światłem. Już jutro gracze podczas zagłębiania się w Kryptę z Głębokiego Kamienia rozpoczną walkę z kolejnym niebezpieczeństwem. Lokacja została umiejscowiona na zamarzniętym księżycu, Europie.

21 listopada o godzinie 19:00 rozpocznie się wielka rywalizacja wszystkich posiadaczy Destiny 2: Poza Światłem. Bungie otworzy drzwi do Krypty z Głębokiego Kamienia, dzięki której wyszkolone drużyny Strażników sprawdzą swoje umiejętności podczas wymagającego wyzwania.

Twórcy ponownie podkreślają, że najazdy to najbardziej wymagające aktywności w Destiny 2, na które klany z całego świata muszą się przygotowywać – zainteresowani szykują sprzęt, trenują, tworzą taktyki, a teraz otrzymają kolejną szansę, by sprawdzić się podczas rozbudowanej rywalizacji.

Trzeba na pewno przypomnieć, że Bungie wprowadziło pewne ograniczenia – teraz gracze muszą spełniać wymagania, by móc walczyć o nagrody:

  • Tryb Próby sprawi, że poziom mocy graczy będzie przez pierwsze 24 godz. mniejszy o 20 w stosunku do napotkanych wrogów.
  • Podczas Trybu Próby moc artefaktu zostanie wyłączona.
  • Celem drużyny jest dotarcie do ostatecznego starcia z mocą 1230. 
  • Poziom wyższy niż 1230 nie zapewni żadnych dodatkowych korzyści podczas ostatniej walki.

Bungie podkreśla, że jutro rozpocznie się wyścig o tytuł Pierwszych na Świecie w najeździe Krypta z Głębokiego Kamienia. Warto przypomnieć, że konsolowcy w Destiny 2 otrzymają możliwość rozegrania pojedynków w 120 klatkach na sekundę.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2