Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 18:54
Vergil Devil May Cry 5: Special Edition
684V

Devil May Cry 6 dopiero za kilka lat? Capcom poprawia 120 fps na PS5 w Devil May Cry 5 Special Edition

Capcom ulepsza rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę w Devil May Cry 5 Special Edition, a dodatkowo pojawiają się plotki dotyczące Devil May Cry 6. Nowa gra ma powstawać, ale zobaczymy ją dopiero za kilka lat.

W ostatnich dniach Capcom mierzy się z serią najróżniejszych przecieków, ale tym razem informacje dotyczące Devil May Cry 6 pojawiły się z innego miejsca. Dusk Golem, który notorycznie przedstawia informacje dotyczące gier japońskiego studia, potwierdza, że produkcja może trafić na rynek nawet za ponad 4 lata. Wiele na to wskazuje, że zespół przynajmniej aktualnie zajmuje się innym projektem.

To jednak nie koniec ciekawych informacji dotyczących tego IP. Capcom wydał nową aktualizację do Devil May Cry 5 Special Edition, dzięki której firma poprawia jakość rozgrywki na PlayStation 5. Dotychczas produkcja Japończyków borykała się z problemem na PS5, przez który gra automatycznie działała w 120 klatkach na sekundę – tytuł przełączał się na taką płynność i przez to nie mogliśmy mówić o stałych fps-ach oraz pojawiały się problemy z oprawą.

Przeczytajcie naszą recenzję Devil May Cry 5 Special Edition, w której skupiłem się na nowościach oferowanych przez Capcom.

Źródło: https://wccftech.com/next-devil-may-cry-four-years-away/
https://www.psu.com/news/devil-may-cry-5-special-edition-update-1-002-000-fixes-ps5-120-fps-support/

Tagi: Capcom Devil May Cry 5: Special Edition Devil May Cry 6