Iza Łęcka Iza Łęcka 20.11.2020 08:55
Demon's Souls PS5 tajne drzwi
1732V

Demon's Souls i tajemnicze drzwi. Gracz wszedł do środka i pokazuje skarby

W odświeżonym Demon's Souls Bluepoint Games zapewniło kilka dodatkowych atrakcji, spośród których wskazać można między innymi tajemnicze drzwi. Jeden z sympatyków umierania dotarł do nowego pomieszczenia. Przygotowane intrygujące wyzwanie zostało nagrodzone okazałymi zdobyczami.

Od kilku dni społeczność Demon's Souls była poruszona tajemniczymi drzwiami, znajdującymi się w odświeżonej wersji gry na PlayStation 5. W produkcji Bluepoint Games gracze odnaleźli nowe miejsce, na które nie można było się natknąć podczas poznawania oryginalnej wersji produkcji. Studio podgrzewało atmosferę, publikując wiadomość, a fani mierzyli się z wyzwaniem.

Nie minął nawet tydzień od amerykańskiej premiery Demon's Souls na PS5, by już pierwszy sekret został rozwiązany. Podczas audycji użytkownik Distortion2 przedstawił, jak wkracza do sekretnej izby i zaprezentował zestaw przedmiotów, które zostały pozostawione przez deweloperów.

Gracze mogą zdobyć pancerz Penetratora – jest to jeden z bossów z oryginalnego i nowego wydania Demon's Souls (PS5). Pojedynek z rycerzem nie należy do najłatwiejszych, gdyż przeciwnik korzysta z bardzo mocnych ataków, które charakteryzują się dużym zasięgiem. Dzierżony przez niego wielki miecz stanowi nie lada przeprawę dla sympatyków umierania.

Źródło: Twitter: Distortion_2
YouTube.com

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment