Iza Łęcka Iza Łęcka 20.11.2020 13:19
Nioh 2 Remastered PS5
785V

Nioh 2 Remastered z błyskawicznym wczytywaniem na PS5. Koei Tecmo prezentuje różnice

Koei Tecmo zachęca graczy do przyszłorocznego wydania Nioh 2 na PlayStation 5. Twórcy pokazują ulepszoną produkcję, która wykorzystuje możliwości dysku SSD. Na nowej generacji w błyskawicznie powrócimy do walki.

Nioh Remastered i Nioh 2 Remastered w przyszłym roku zadebiutują na PlayStation 5. Koei Tecmo pragnie skutecznie zachęcić do odświeżonych tytułów i prezentuje nowe materiały: opublikowane zostały dopracowane ujęcia, które prezentują szybkie wczytywanie na PS5.

W takich tytułach jak Nioh błyskawiczny powrót na pole walki jest niezwykle istotny i ogranicza odczuwanie irytacji po kolejnej nieudanej próbie pozbycia się niebezpiecznego przeciwnika. Team Ninja postarało się o dwie bardzo wymagające gry, które szczególnie wykorzystają możliwości nowego SSD – świadkami podobnej sytuacji jesteśmy już w Demon's Souls, gdzie płynność rozgrywki została doceniona przez wielu graczy.

Dwie części wymagającego Nioha trafią na PlayStation 5 i działać będą w 4K, a także zaoferują rozgrywkę do 120 klatek na sekundę. Wskazane przyspieszenie i płynność będą na pewno odczuwalne w dynamicznej produkcji, w której często na wagę złota jest nawet jeden cios decydujący o ostatecznym zwycięstwie z potężnych przeciwnikiem. Dzięki odpowiednio dostosowanemu odbiornikowi, gracze będą mogli ponownie cieszyć się z oprawy wymagającego świata osadzonego w alternatywnej wizji Japonii.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/11/nioh-collection-fast-loading-gameplay-screenshots

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja