Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 20:18
PlayStation 5 star nowej generacji
1510V

Sony inauguruje start nowej generacji. PS5 jest dostępne na całym świecie

Sony właśnie opublikowało oficjalny zwiastun potwierdzający rozpoczęcie nowej generacji przez japońską korporację. PlayStation 5 trafiło już na najważniejsze rynki, więc firma może świętować nadejście PS5. Sprawdźcie ciekawy zwiastun.

Sony od zeszłego tygodnia prezentowało, jak kolejne oddziały PlayStation świętowały nadejście nowej generacji. Już z samego rana pokazaliśmy kilka ujęć z między innymi Warszawy, ale teraz nadszedł czas na prezentację pełnego zwiastuna.

Najnowszy materiał Sony pokazuje, jak różne oddziały postanowiły wykorzystać sytuację, by odrobinę rozświetlić miasta i pokazać wszystkim mieszkańcom, że nadszedł czas na nową generację PlayStation.

Japońska korporacja może świętować, ponieważ urządzenie Sony jest już dostępne na najważniejszych rynkach, a kolejni gracze mogą cieszyć się nowym doświadczeniem. Sony zdecydowało się na zaproponowanie graczom zupełnie nowego kontrolera i odnoszę wrażenie, że był to strzał w dziesiątkę – już wcześniej chwaliłem DualSense w recenzji i nadal uważam, że właśnie ten pad oferuje nam next-genowe doświadczenie.

Tagi: playstation 5 PS5 Sony