Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 16:59
DualSense i PS5 - najwrażliwszy kontroler świata
1732V

DualSense to „najwrażliwszy kontroler świata”. PlayStation Polska prezentuje zaskakującą reklamę

PS5 trafiło na rynek, pierwsi gracze już rozpoczęli poznawanie nowej generacji, a PlayStation Polska opublikowało reklamę prezentującą „najwrażliwszy kontroler świata”. Jest to bardzo zaskakujący spot, który przypomina czasy, gdy Sony stawiało na nietypową promocję konsol.

PlayStation Polska świętuje premierę PS5 i rodzimy oddział nie tylko przygotował efektowną reklamę w Warszawie, ale zadbał także o nowy spot. Firma postanowiła przedstawić szerokiej publice kontroler, który zapewnia nową jakość rozgrywki. Materiał został przedstawiony następującymi słowami:

„Wibracje w DualSense wzbudzą emocje nawet w tych, co już ich nic nie rusza.”

Spot pokazuje DualSense, umięśnionego faceta, dwa pieski i wibracje...? Od siebie mogę dodać, że faktycznie DualSense zmienia rozgrywkę w każdej produkcji, w której deweloperzy zadbali o odpowiednie wsparcie.

Opowiadałem o możliwościach pada w recenzji, ale miałem także okazję wspomnieć o jego mocy w tekstach o najnowszym Call of Duty czy też Demon's Souls. Sony wpadło na bardzo ciekawy pomysł, by właśnie przez pada zapewnić nowe doświadczenie.

Macie już PS5? Zachęcam do dzielenia się fotkami – pokażcie swoje zestawy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: DualSense playstation 5 PS5 Sony