Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 18:46
Cyberpunk 2077 x Wiedźmin
2302V

Cyberpunk 2077 na widowiskowym i długim zwiastunie. V może założyć koszulki z Wiedźmina

Na zakończenie Night City Wire otrzymaliśmy długi zwiastun Cyberpunka 2077, który został przygotowane z szeregu fragmentów rozgrywki. CD Projekt RED pokazuje ciekawy świat i ponownie zachęca do zapoznania się z wielką przygodą V.

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie jedna z najciekawszych gier 2020 roku i najwidoczniej w grudniu w końcu otrzymamy możliwość zapoznania się z produkcją. CD Projekt RED zakończył szeroką prezentację tytułu – dzisiaj odbył się ostatni Night City Wire.

Podczas wydarzenia zobaczyliśmy materiały z Keanu Reevesem, otrzymaliśmy kilka szczegółów dotyczących udźwiękowienia oraz animacji produkcji, a teraz możemy sprawdzić długi zwiastun skupiający się na rozgrywce. Twórcy pokazują wiele nowych scen, przedstawiają edytor postaci, pokazują wcześniej ujawnionych bohaterów i budują hype.

Na deser CD Projekt RED potwierdził, że w pewien sposób łączy Cyberpunka 2077 z Wiedźminem, ponieważ V otrzyma możliwość biegania po świecie w ciekawych strojach. Gracze odbiorą kilka cyfrowych nagród – wystarczy tylko grać we wcześniejsze tytuły polskiego studia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077