Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 18:34
Cyberpunk 2077 pomocnik V
1102V

Cyberpunk 2077 pomoże streamerom. CD Projekt RED pokazał wykorzystanie technologi JALI

W Cyberpunku 2077 mamy się zachwycać nie tylko pięknym światem, zróżnicowanymi misjami oraz ciekawymi wszczepami. CD Projekt RED wykorzystał technologię firmy Jali Research, by zadbać o najlepszą animację twarzy w branży.

Przemierzając Night City będziemy stale słyszeć muzykę przygotowaną przez znane kapele, ale twórcy zdają sobie sprawę, że zaoferowany soundtrack może wywołać sporo problemów. Jeśli zamierzacie streamować rozgrywkę z tytułu, to moglibyście natrafić na niedogodności, więc CD Projekt RED zadbał o specjalny tryb, dzięki któremu podczas rozgrywki usłyszycie ograniczoną liczbę utworów – w ten sposób firmy zewnętrzne nie będą mogły wpłynąć na Wasze materiały i usunąć je przykładowo z YouTube'a. Na konsolach ten dodatek będzie włączał się automatycznie podczas włączania streamu (choć można go wyłączyć), a na PC opcja pojawi się w ustawieniach.

CD Projekt RED postanowił także pokazać wykorzystanie JALI – jest to „najlepsze oprogramowanie do automatycznej, ekspresyjnej animacji twarzy”. Twórcy nie mogą zadbać o animacje twarzy każdego NPC, więc wykorzystują do tego technologię. W rezultacie Cyberpunk 2077 ma w tym miejscu bardzo pozytywnie zaskoczyć, ponieważ za każdym razem (niezależnie od wybranej lokalizacji) będziemy obserwować perfekcyjne ruchy twarzy.

Sprawdźcie również zwiastun Johnny'ego Silverhanda oraz poznajcie zestaw gry z Xboksem Series X.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077