Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 17:25
Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand
1545V

Cyberpunk 2077 z kolejną prezentacją. Oglądajcie z nami Night City Wire

CD Projekt RED zaprasza na następny Night City Wire. Polacy ponownie zaprezentują oczekiwaną grę i przygotują śmiałków na zbliżającą się premierę. Zamierzacie oglądać dzisiejszy pokaz Cyberpunka 2077? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

CD Projekt RED w tym tygodniu zaskoczył prezentując czysty gameplay z Cyberpunka 2077 w wersji na Xboksa Series X i Xboksa One X. Polacy zapowiedzieli, że już wkrótce pokażą także rozgrywkę ze sprzętu Sony, ale na dobry początek możemy sprawdzić, co tam słychać z Night City.

Dzisiejszy Night City Wire skupia się na postaci Johnny'ego Silverhanda, czyli jednej z najciekawszych person z całego świata. Znany i ceniony rockman jest pomocnikiem głównego bohatera – choć V nie może liczyć, że Johnny podrzuci mu magazynek, to jednak na pewno otrzymamy od niego sporo cennych wskazówek dotyczących wydarzeń w Night City.

Na dzisiejszej prezentacji powinniśmy zobaczyć sporo rozgrywki, a pewnie nawet znajdzie się moment, podczas którego CD Projekt RED przedstawi bardzo dokładną historię Silverhanda. Warto dodać, że to właśnie w tę postać wciela się Keanu Reeves.

Zamierzacie oglądać prezentację? Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077