Iza Łęcka Iza Łęcka 18.11.2020 08:56
V i Keenu Cyberpunk 2077
1890V

Cyberpunk 2077 wkrótce na gameplayu z PS5 i PS4. CD Projekt RED szykuje prezentację

CD Projekt RED zaskoczyło, prezentując konsolową rozgrywkę z Cyberpunka 2077, jednak podczas wczorajszego specjalnego wydania Night City Wire skupiono się wyłącznie na pokazie wersji z Xboksa Series X i Xboksa One X. Wkrótce mamy jednak otrzymać pokaz gameplayu z urządzeń Sony.

Takiej niespodzianki chyba nikt się nie spodziewał. CD Projekt RED na dwa dni przed Night City Wire poświęconemu postaci Johnny'ego Silverhanda, zorganizowało specjalny event dla graczy. Gameplay prezentował fragmenty z wersji na Xboksa One X oraz Xboksa Series X.

Deweloperzy już wielokrotnie podkreślali, że w Night City doświadczymy wielu efektów świetlnych, co doskonale można było ujrzeć na najnowszych materiałach. Po wczorajszym pokazie Polacy uspokoili jednak fanów PlayStation, którzy chcieliby ujrzeć próbkę Cyberpunka 2077 na ulubionym sprzęcie. CD Projekt RED potwierdził także kolejny pokaz:

„Planowana jest również prezentacja gry na PlayStation, a konkretna data zostanie ujawniona w najbliższej przyszłości za pośrednictwem oficjalnych kanałów informacyjnych.”

Twórcy zaznaczyli jednocześnie, że pokaz rozgrywki z Xboksa Series X nie prezentował jakości przygotowanej dla nowej generacji – to zwykła wsteczna kompatybilność. W przyszłym roku pobierzemy aktualizację, która zajmuje się ulepszeniem produkcji, a Cyberpunk 2077 pokaże next-genowy charakter.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/11/cyberpunk-2077-ps5-ps4-gameplay/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077