PS5 w Polsce! Znamy godzinę rozpoczęcia sprzedaży [Aktualizacja #1]

News
11572V
PS5 w Polsce! Znamy godzinę rozpoczęcia sprzedaży [Aktualizacja #1]
Iza Łęcka | 18.11.2020, 13:18

Sony mierzy się z ogromnym zainteresowaniem PS5, jednak już jutro next-genowa konsola powróci do sprzedaży. Pierwszy sklep dokładnie określił, kiedy będziemy mogli rozpocząć zamawianie PlayStation 5. Gracze muszą przygotować się na cyfrową walkę o wolne egzemplarze.

Premiera PS5 to jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy dla konsolowych maniaków. Sony potwierdziło ogromne zainteresowanie PlayStation 5, przez co japoński gigant nie będzie w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich chętnych i nie każdy fan marki PlayStation będzie mógł w tym tygodniu zagrać na nowej konsoli.

Już w zeszłym tygodniu pierwsze sklepy w Polsce potwierdziły, że zagwarantowały sobie pulę egzemplarzy PS5 przygotowanych do sprzedaży na premierę. Obecnie poznaliśmy pierwsze szczegóły: Media Expert rozpocznie cyfrową sprzedaż o 10:00.

W obliczu obostrzeń rządowych, zamówienia będziemy składać wyłącznie online, więc jeśli wcześniej nie udało się Wam załapać na PlayStation 5, przygotujcie się na jutrzejszą, sieciową walkę z serwerami – zainteresowanie na pewno będzie ogromne.

Warto również sprawdzić – prezentacja premierowych gier PS5 i wyniki sprzedaży PlayStation 5 z Japonii.

PlayStation 5 wraca do sprzedaży Polska

[Aktualizacja #1]

Media Markt również potwierdza sprzedaż o 10:00

PlayStation 5 wraca do sprzedaży Polska Media Markt

NeoNet również od 10:00 - choć informacja o dostępności jest odrobinę niepokojąca. 

Źródło: Facebook Media Expert

Komentarze (362)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych