Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2020 20:26
Immortals Fenyx Rising
995V

Immortals Fenyx Rising zostanie znacząco rozbudowany. Ubisoft zapowiada nową zawartość

Na początku grudnia odbędzie się premiera zupełnie nowej marki od Ubisoftu. Gracze tym razem otrzymają szansę poznania wielkiej historii, ale jak zawsze w przypadku tego studia – premiera to dopiero początek. Firma właśnie potwierdziła trzy duże rozszerzenia.

Immortals Fenyx Rising zadebiutuje 3 grudnia i produkcja będzie od premiery dostępna na konsolach dwóch generacji oraz komputerach osobistych. Twórcy chcą rozbudować nasze wrażenia i właśnie zapowiedzieli zawartość, która zostanie opublikowana po premierze.

„Nowy bóg” to pierwszy dodatek, w którym bohaterka odwiedzi Olimp – wydarzenia rozgrywają się już po głównej fabule i gracze w tym wypadku mogą liczyć na epickie wyzwania. „Mity wschodniego królestwa” pozwolą sprawdzić atrakcje z chińskiej mitologii i tutaj deweloperzy zaproponują zainteresowanym nową protagonistkę – w świecie spotkamy wcześniej niedostępne bestie oraz poznamy nową historię. Trzecie rozszerzenie zostało zatytułowane „Zagubieni bogowie” i choć tutaj powrócimy do greckich krain, to jednak autorzy zmienią perspektywę kamery – Ash (nowa bohaterka) zaproponuje rozgrywkę niczym z Diablo. Autorzy zapewnią również odświeżony system progresji.

W Przepustce Sezonowej pojawią się także dodatkowe zadania, a autorzy przygotują także szereg bezpłatnych treści – codzienne i cotygodniowe zadania, konkursy społecznościowe, wyzwania krypty czy też elementy kosmetyczne.

Sprawdźcie również fabularny zwiastun Immortals Fenyx Rising i poznajcie nasze wrażenia z gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Immortals Fenyx Rising trailer Ubisoft zwiastun