Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2020 17:28
Liga Sprawiedliwości Zack Snyder
1199V

Liga Sprawiedliwości na nowych ujęciach. Zack Snyder pokazuje swoją wizję

Zack Snyder promuje przyszłoroczną premierę „Ligi Sprawiedliwości”. Reżyser przedstawi szerokiej publice swoją wizję na znaną historię i widzowie otrzymają szansę poznania pierwotnego pomysłu na wielki film zrzeszający bohaterów DC.

W 2021 roku odbędzie się premiera „Ligi Sprawiedliwości”, która jednak ma nie przypominać filmu z 2017 roku. Pierwotna wizja produkcji wygenerowała ponad 657 mln dolarów z box office przy budżecie sięgającym 300 mln dolarów, ale nie brakowało krytycznych opinii, według których Warner Bros. podjęło fatalną decyzję oddając opowieść w ręce Jossa Whedona.

Fani DC od miesięcy prosili o dokończenie prac nad wersją Zacka Snydera i w maju otrzymaliśmy zapowiedź produkcji –„Snyder Cut” trafi na HBO Max i w tym wypadku otrzymamy znacznie dłuższą historię, która przedstawi wiele dodatkowych wątków. Właśnie trwają prace nad dograniem niezbędnych scen, ale już teraz reżyser postanowił pobudzić sympatyków swojej twórczości publikując kolejny zwiastun.

Trzeba przyznać, że najnowszy materiał wypadł naprawdę ciekawie. Nie brakuje na nim nowych scen, ale dopiero podczas seansu na platformie HBO doświadczymy wszystkich zmian, na które zdecydował się twórca.

Źródło: Twitter: ZackSnyder

Tagi: DC film Liga Sprawiedliwości Zack Snyder