Iza Łęcka Iza Łęcka 17.11.2020 07:37
Call of Duty Black Ops Cold War AIMBOT
2494V

Call of Duty: Black Ops Cold War już jest pełne cheaterów. Oszuści wykorzystują Aimbota i Godmode

Nie minął tydzień od premiery Call of Duty: Black Ops Cold War, tymczasem już na serwerach pojawiają się oszuści, którzy rujnują rozgrywkę innym graczom. Twórcy muszą zakasać rękawy i zareagować, umożliwiając rozegranie spotkań sympatykom strzelanki.

Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutowało już na rynku, notując pierwszy rekord, jednak Treyarch nie ma czasu na świętowanie. Wiele na to wskazuje, że deweloperzy nie wprowadzili nowych zabezpieczeń od czasu bety, gdyż niemal od startu produkcji udostępniane są różne cheaty, które można kupić nawet za 25 zł.

Gracze potwierdzają, że na cztery dni po premierze, Call of Duty: Black Ops - Cold War już posiada działającego aimbota, a pojawiają się również opinie o wprowadzeniu na serwery „Godmode”, przez który oszust jest nieśmiertelny. Niektórzy zuchwali gracze doszukali się już możliwości wejścia pod mapę, by zabijać rywali.

W głównej mierze problemy są widoczne na PC, dlatego możemy się spodziewać, że konsolowcy odetną się od swoich znajomych z tej platformy – świadkami podobnej sytuacji byliśmy już podczas bety, gdy gracze decydowali się na rezygnację z cross-platformowej rozgrywki właśnie przez liczne, działające cheaty na komputerach osobistych, które skutecznie utrudniały grę.

Źródło: https://www.gamesradar.com/black-ops-cold-war-cheaters/

Tagi: activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software