Iza Łęcka Iza Łęcka 19.10.2020 11:10
Operatorka z Call of Duty Black Ops Cold War
2040V

Call of Duty: Black Ops Cold War ma problem z oszustami podczas bety. Gameplay pokazuje komiczne akcje

Jeszcze przed premierą Call of Duty: Black Ops Cold War pojawił się kłopot, z którym mierzy się każda kolejna część serii Activision. Gracze oszukują na potęgę, natomiast konsolowcy, by uniknąć nieprzyjemności, radzą sobie w sprawdzony sposób.

Beta Call of Duty: Black Ops Cold War zakończy się dopiero jutro, jednakże wystarczyło kilka dni, by gracze żądni wygranej już znaleźli sposób na oszukiwanie i nieuczciwe praktyki. Problemy okazały się tak duże, że część sympatyków strzelania zrezygnowała z rozgrywki, a niektórzy starają się unikać oszustów. 

Testy Call of Duty: Black Ops Cold War pozwalają sprawdzić kilka nowych trybów (sprawdźcie nasze wrażenia), jednak część graczy nie doświadcza satysfakcjonującej zabawy oraz spokojnie nie sprawdza kolejnych broni. Zamiast nowych doznań, zainteresowani napotkali na oszustów korzystających chociażby z aimbota.

Z cheaterami wciąż mierzą się deweloperzy Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone i jak możemy wywnioskować,  nie inaczej będzie w przypadku Call of Duty: Black Ops Cold War. Twórcy muszą jak najszybciej zapewnić stosowne aktualizacje, by od premiery nowa część nie mierzyła się z niedogodnościami poprzedników.

Problem oszustów w Call of Duty: Black Ops Cold War jest dotkliwy dla graczy na wszystkich platformach, gdyż zapewniono cross-platformową rozgrywkę. W rezultacie entuzjaści konsolowej rozgrywki rezygnują ze strzelania na wspólnych serwerach, gdyż cheaty są obecnie dostępne na PC.

The MOST blatant and ridiculous aim hack I've EVER seen in a video game from r/blackopscoldwar
[PC + SEA] One hour into the beta and I've already met a player with soft aimbot and wallhack. I hope Treyarch monitors anticheat closely this time. from r/blackopscoldwar

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/call-of-duty-black-ops-cold-war-players-are-already-encountering-cheaters/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software