Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2020 20:56
AMD Hangar 21 demo
1931V

AMD szykuje technologiczne dema z oszałamiającą oprawą. Firma chce pokazać moc RDNA 2

AMD zaprezentowało zajawkę nowej demonstracji, która pokaże nową jakość grafiki. Korporacja chce przedstawić szerokiej publice „przełomową architekturę AMD RDNA 2”. To za jej pomocą mamy doświadczyć nowej generacji.

AMD przygotowuje się do premiery swojej nowej serii Radeonów. Sprzęt trafi do graczy już na początku grudnia, ale zanim fani korporacji ulepszą swoje komputery za pomocą mocarnego sprzętu, firma chce przedstawić szerokiej publice demo technologiczne.

19 listopada odbędzie się premiera „Hangar 21”, czyli demonstracji, która pokaże największe atuty architektury AMD RDNA 2 – jak wiadomo to właśnie ona jest podstawą kart graficznych AMD Radeon RX z serii 6000. Gracze mogą liczyć na między innymi realistyczne oświetlenie, dopracowane cienie i odbicia dzięki AMD FidelityFX i Microsoft oraz DirectX 12 Ultimate.

Jak to wszystko ma wyglądać? AMD zapowiada „oszałamiającą” oprawę, która pokaże prawdziwy next-genowy charakter, a na dobry początek otrzymaliśmy teaser. Trudno tutaj mówić o wielkiej prezentacji, ale jeśli zamierzacie sięgnąć po propozycję AMD – pamiętajcie o zbliżającym się pokazie.

Warto przypomnieć, że według Microsoftu, Xbox Series X|S są jedynymi konsolami wykorzystującymi pełną integrację RDNA 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: amd amd rdna 2 rdna 2