Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.11.2020 15:30
Kevin Sam w Domu Remake
2720V

Kevin sam w domu w nowej wersji nie jest dobrym pomysłem? Reżyser oryginału wytyka Disneyowi złe podejście

Już jakiś czas temu dość głośno było o chęciach Disneya odnośnie do stworzenia odświeżonej odsłony popularnego filmu o Kevinie. 

Nie jest żadną tajemnicą, iż Disney bardzo chętnie wypuszcza odświeżone wersje swoich klasyków - często przenosząc na grunt wersji aktorskich swoje kultowe animacje. Swego czasu głośno było o doniesieniach, zgodnie z którymi studio Myszki Miki rozważa stworzenie zupełnie nowej, bardziej dopasowanej do dzisiejszych czasów, wersji filmu "Kevin Sam w Domu". Zgodnie z doniesieniami, w głównej roli ma wystąpić Archie Yates.

Nie wszyscy zdają się jednak zadowoleni z pomysłu. Choć całość miałaby być zupełnie nową opowieścią, a nawet sam bohater nosiłby imię "Max", a nie "Kevin", to wciąż rodzi to masę kontrowersji. Swoim zdaniem w tym temacie podzielił się reżyser oryginalnego "Home Alone", który wydaje się niezwykle zniesmaczony

Pytam: Po co? Nie przerabia się filmów, które są tak ponadczasowe jak "Kevin sam w domu". Nie ma sensu na nowo odkrywać elektryczności.. To taka sama głupota, jakby robić aktorską wersję animowanego filmu Disneya.

Trzeba przyznać, że twórca nie przebiera w słowach, a przytyk odnośnie do tworzenia wersji live-action filmów Disneya bez wątpienia był odważny. Nie sądzę jednak, aby miało to w jakikolwiek sposób wpłynąć na działania wielkiego studia. Czas pokaże, jak wszystko się potoczy.

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/status/1326996829507002369

Tagi: Disney Home Alone Kevin sam w domu