Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.11.2020 13:30
Apple Air Pods Studio wyciek
915V

Air Pods Studio coraz bliżej? Nowa ikona sugeruje nadejście nausznych słuchawek od Apple

Informacje o nowej serii słuchawek od Apple krążą w Internecie do dłuższego czasu. Wygląda na to, że z każdym kolejnym dniem coraz bardziej przybliżamy się do ich zapowiedzi. 

Ostatnie miesiące są niezwykle intensywne, jeśli chodzi o poczynania Apple na rynku branży technologicznej. W październiku wszyscy fani wreszcie mogli przyjrzeć się oficjalnej zapowiedzi wyczekiwanej linii iPhonów 12, a niewiele później Tim Cook zapowiedział, że to nie koniec nowości na ten rok. Jak rzekł, tak się stało i kilka dni temu otrzymaliśmy informacje o nowej linii komputerów z procesorami ARM. 

Cały czas jest jednak jeden elementów, na który fani Apple stale wyczekują - mowa o nowej linii słuchawek. Od dłuższego czasu mówi się, że ma być to model nauszny, który nazwany zostanie AirPods Studio. Dotychczas otrzymywaliśmy już różnego rodzaju - mniej i bardziej wiarygodne - przecieki, a teraz pojawił się kolejny element, który pozwala z optymizmem wyczekiwać sprzętu. 

Serwis 9to5Mac dokopał się do nowej ikonki, która została niedawno dodana do plików systemowych iOS 14.3 w wersji testowej. Bardzo przypomina ona rzekome wycieki modeli Apple AirPods Studio. Zgodnie z tym, co czytaliśmy w różnego rodzaju doniesieniach, słuchawki mają zapewnić wysokiej jakości, ale elegancki metalową konstrukcję opaski na głowę, i spore nauszniki.

Air Pods Studio

Źródło: https://wccftech.com/airpods-studio-design-leaked-in-ios-14-3-beta/

Tagi: Air Pods Air Pods Studio apple iPhone