Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.11.2020 13:30
Apple Tim Cook nowości
1766V

Apple z kolejnymi zapowiedziami jeszcze w tym roku? Tim Cook wspomniał o wielu ekscytujących nowościach

Wygląda na to, że nowa linia smartfonów to nie ostatnie nowości, jakie Apple zamierza zaprezentować szerokiej widowni w 2020 roku. Tim Cook zdradził, że można oczekiwać jeszcze więcej! 

Apple zdążyło w ostatnich tygodniach pokazać nam całkiem sporo. Najpierw mieliśmy okazję oglądać konferencję, podczas której pokazano nowe iPady oraz smartwatch'e, a na początku października wreszcie zaprezentowano nam nową linię smartfonów - iPhone 12 (aż w czterech różnych wariantach). Trzeba przyznać, że to całkiem udana końcówka roku w wykonaniu Gigantów z Cupertino. 

Wiele wskazuje natomiast na to, że nie jest to bynajmniej ostatnie słowo, jakie Apple powiedziało w 2020. Tim Cook, CEO firmy, nie chciał przekazać zbyt wielu informacji podczas kwartalnego podsumowania, ale zdradził, że mają w zanadrzu jeszcze trochę ekscytujących nowości, które powinniśmy ujrzeć jeszcze w bieżącym roku. 

Wypowiedź pobudziła wyobraźnię wielu fanów, co w gruncie rzeczy nie może dziwić. Zaczęto dyskutować na temat takiego, jakie urządzenia mógł mieć na myśli prezes Apple. Najbardziej prawdopodobnie zdają się nowe komputery Mac, które mają być oparte na architekturze ARM. Już jakiś czas temu głośno było o wyciekach odnośnie do nowych MacBooków Pro, ale to niestety nic potwierdzonego. 

Pewne jest natomiast to, że jeśli coś jest na rzeczy, to prawdopodobnie dowiemy się o tym w przeciągu najbliższych tygodni. Zdecydowanie warto czekać, albowiem nowości od Gigantów z Cupertino zawsze ekscytują cały świat branży technologicznej. 

Źródło: https://wccftech.com/apple-ceo-tim-cook-says-more-exciting-things-this-year/

Tagi: Apple iPhone mac technologia Tim Cook