Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.11.2020 13:30
Assassin's Creed Valhalla szybkość ładowania
2310V

Assassin's Creed Valhalla na porównaniu prędkości ładowania. PS5 z lepszym wynikiem niż Xbox Series X

Wiele osób może pochwalić się już posiadaniem obu konsol nowej generacji - PlayStation 5 oraz Xboksem Series X. Sprawia to, że w Internecie możemy trafić na coraz więcej ciekawych porównań przeróżnych tytułów. 

Assassin's Creed Valhalla zadebiutował kilka dni temu i okazał się tytułem, którym wielu graczy przywitało nadejście konsol nowej generacji. Gra zbiera zasłużone pochwały, a jeśli jesteście ciekawi, jaką ocenę otrzymała u nas, to recenzję Mateusza znajdziecie w tym miejscu. Co więcej, nasz redaktor przygotował dla Was także niezwykle rozbudowany poradnik, który pozwoli Wam uporać się z problematycznymi zadaniami. 

W Internecie pojawiło się także bardzo ciekawe porównanie czasów ładowania, które zestawia ze sobą prędkość wczytywania gry na trzech konsolach: PlayStation 5, Xboksie Series X oraz Xboksie One X. Różnice pomiędzy obecną, a poprzednią generacją są bardzo zauważalne, albowiem na XOX cały proces trwał znacznie dłużej, co możecie zobaczyć sami. 

Porównanie startuje około 01:18 minuty filmiku i trwa różnie dla każdego ze sprzętów. Co na pewno może okazać się dla wielu zaskoczeniem, w przypadku PS5 całość trwała ponad pół minuty krócej. Trzeba jednak przyznać, że w obu przypadkach możemy mówić o świetnych rezultatach. Dokładne wyniki prezentują się następująco: 

  • PlayStation 5: 00:51:93
  • Xbox Series X: 01:26:00
  • Xbox One X: 02:52:19

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=b1W8LGwPRhs&t=183s

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft