Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.11.2020 09:30
Xbox nowe podsumowanie tygodnia
1464V

Xbox podsumowuje wydarzenia bieżącego tygodnia. Masa premier, nowa generacja i głośne tytuły

Microsoft zaserwował nam prawdziwe podsumowanie minionych pięciu dni w świecie Xboksa. Najnowsze wideo zestawia najważniejsze premiery oraz głośne nowości, a prawdziwą wisienką na torcie jest oczywiście premiera nowej generacji konsol.

Miniony tydzień był jednym z głośniejszych, jeśli chodzi o świat Microsoftu w ostatnich lat - przynajmniej na gałęzi związanej z branżą gier. Wreszcie zadebiutowała bowiem linia konsol nowej generacji, a więc dwa sprzęty, na które czekała masa ludzi - Xbox Series X oraz Xbox Series S. Jeśli jesteście ciekawi, jakie wrażenia wywarł na nas mocniejszy z braci, rzućcie okiem na świetny tekst Wojtka.

Oczywiście nie mogło zabraknąć również podsumowania minionych hucznych dni, które zostały zaprezentowane, standardowo już, w formie wideo z serii "This Week on Xbox"! Trzeba powiedzieć sobie wprost - działo się naprawdę dużo, a większość zdecydowanie stała pod znakiem premiery nowych konsol. Jest więc na co popatrzeć i czym się zachwycać! Prawdziwy potok informacji.

W materiale ekipa Microsoftu przypomina o największych premierach tego roku, jak Assassin's Creed Valhalla czy nadchodzący Cyberpunk 2077, ale nie zapomina także o niezwykle obfitej ofercie EA Play, które weszło w skład Xbox Game Pass, a także głośnej umowie z Disneyem odnośnie do ich platformy streamingowej. Rzućcie okiem i sami przekonajcie się, jak wiele działo się w minionych dniach.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjBp_7RuDBUYbd1LegWEJ8g

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft