Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.11.2020 12:46
The Crown 4
568V

The Crown: Sezon 4. Netflix pokazuje powstawanie wyczekiwanego serialu

Już w tym tygodniu dojdzie do jednej z najważniejszych premier 2020 roku w ofercie Netflixa. Chodzi o nowe epizody serialu The Crown.

The Crown: Sezon 4 doczeka się premiery 15 listopada 2020 roku - oczywiście na platformie VOD Netflix. 

W 4 sezonie przyjrzymy się trudnym relacjom Margeret Thatcher (granej przez Gillian Anderson) z królową Wielkiej Brytanii. Serial prześledzi też życie księżnej Diany, w którą wcieliła się Emma Corin.

Netflix tak opisuje wydarzenia z 4 sezonu "The Crown":

Lata 70. XX wieku zbliżają się ku końcowi. Królowa Elżbieta II (Olivia Colman) i pozostali członkowie rodziny królewskiej próbują znaleźć odpowiednią kandydatkę na żonę dla księcia Karola (Josh O’Connor), który mimo ukończenia 30. roku życia pozostaje kawalerem. Sprawa jest najwyższej wagi — chodzi o zabezpieczenie linii sukcesji do tronu. Z kolei Brytyjczycy zaczynają odczuwać skutki kontrowersyjnej polityki prowadzonej przez Margaret Thatcher (Gillian Anderson). Chłodne stosunki królowej z pierwszą kobietą premierem w historii kraju stają się jeszcze bardziej napięte, gdy Thatcher wciąga Wielką Brytanią w wojnę o Falklandy-Malwiny, wywołując tym samym tarcia wewnątrz Wspólnoty Narodów. Karol wdaje się w bajkowy romans z młodą lady Dianą Spencer (Emma Corrin), pokrzepiając tym samym serca zmęczonych trudami życia Brytyjczyków, jednak za pałacowymi bramami dają o sobie znać coraz większe podziały.

W najnowszym materiale wideo możemy przyjrzeć się powstawaniu 4 sezonu "The Crown". Twórcy zapewniają, że nowe odcinki będą najlepsze w historii serialu.

Sprawdźcie przy okazji inne listopadowe premiery z oferty Netflixa. W tym miesiącu czeka na nas jeszcze m.in. premiera intrygująco zapowiadającego się serialu "The Uncanny Counter". 

Tagi: netflix serial the crown