Bugsnax z PS5 już w PS Plus. Grę możecie odebrać bez posiadania PlayStation 5

News
2448V
Bugsnax z PS5 już w PS Plus. Grę możecie odebrać bez posiadania PlayStation 5
Wojciech Gruszczyk | 12.11.2020, 20:30

Bugsnax już wylądował w ofercie PS Plus, ale Sony zdecydowało się zaoferować grę wyłącznie posiadaczom PlayStation 5. Jeśli jednak zamierzacie w przyszłości kupić PS5, to warto już teraz odebrać tytuł – nie musicie do tego posiadać next-genowej konsoli.

W listopadowej ofercie PlayStation Plus znalazły się trzy gry, ale posiadacze PS4 mogą skorzystać z dwóch, które zostały zaoferowane w zeszłym tygodniu. Dzisiaj do zestawienia dodano Bugsnax i choć pozycja jest dostępna na dwóch generacjach, Sony oferuje jedynie wersje na PlayStation 5.

Zdaję sobie jednak sprawę, że część naszych klientów może kupić PS5 dopiero w przyszłym roku, ale nie musicie rezygnować z takich przyjemności jak Bugsnax. Grę możecie dodać do swojego katalogu przez aplikację PlayStation, a w przyszłości (po zakupie PlayStation 5) produkcja znajdzie się w Waszej bibliotece.

Zdaję sobie sprawę, że Bugsnax nie wygląda, jak najlepsza pozycja w historii PS Plus, ale gra zebrała aktualnie średnią ocen na poziomie 76% (Opencritic) i wśród recenzji nie brakuje bardzo pozytywnych komentarzy dotyczących produkcji.

Będąc w temacie PlayStation Plus – sprawdźcie również, jak można aktywować gry z PS Plus Collection na PS4.

Źródło: Twitter: MagMagii

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych