Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2020 18:06
GhostWire: Tokyo PS5
4038V

Bethesda potwierdza premiery na PS5. Posiadacze next-gena Sony mogą szykować się na 2 gry

Bethesda w 2021 roku zaoferuje posiadaczom PlayStation 5 aż dwie produkcje na czasową, konsolową wyłączność. Studio pogratulowało Sony udanego debiutu konsoli i potwierdziło przyszłoroczne premiery.

Już kilka miesięcy temu Sony zapowiedziało kilka ekskluzywnych i czasowo ekskluzywnych gier na PlayStation 5 i na liście pojawiły się dwa tytuły Bethesdy. Jak wiadomo w międzyczasie otrzymaliśmy wiadomość o chęci przejęcia studia przez Microsoft (transakcja ma zakończyć się w 2021 roku), ale mimo to gracze nie muszą się martwić – amerykańska korporacja nie zamierza mieszać się w transakcję.

Teraz mamy tego najlepszy dowodów: Bethesda pogratulowała PlayStation premiery i potwierdziła, że w 2021 roku zapewni na next-gena Sony aż dwie produkcje: Deathloop oraz GhostWire: Tokyo. Nadal nie możemy mieć pewności, jak będzie wyglądać przyszłość i czy kolejne pozycje Bethesdy będą trafiać na PS5, jednak przynajmniej aktualnie gracze mogą szykować się na dwie gry.

Warto dodać, że choć Ghostwire: Tokyo wciąż nie posiada daty premiery (aktualnie zobaczyliśmy tylko kilka materiałów z produkcji), to jednak Deathloop może zadebiutować już w pierwszej połowie przyszłego roku.

 

Źródło: Twitter: bethesda

Tagi: Bethesda Softworks GhostWire: Tokyo Tango Gameworks