Iza Łęcka Iza Łęcka 12.11.2020 07:35
Demon's Souls (PS5) premierowy zwiastun
1423V

Demon's Souls na premierowym zwiastunie. Sony przedstawia potężnych przeciwników

Demon's Souls zadebiutowało na PS5 – produkcja Bluepoint Games jest od dzisiaj dostępna w wybranych krajach. Pragnąc celebrować wielkie święto fanów gier From Software, przedstawiono premierowy zwiastun.

Już wczoraj Sony zezwoliło dziennikarzom na przygotowanie streamów, więc w Sieci pojawiły się szczegółowe, obszerne materiały prezentujące rozgrywkę, a także dokładna analiza gry From Software i kolejne porównania oprawy.

Wraz z debiutem PlayStation 5, swoją premierą ma już Demon's Souls (PS5). Wyjątkowy moment dla sympatyków wymagających gier został uwieczniony premierowym zwiastunem skupiającym się na prezentacji potężnych przeciwników, których spotkamy na swej drodze. Już nie raz mogliśmy spojrzeć na materiały, w których dokładnie przedstawione zostały zmiany, jakich dokonali deweloperzy z Bluepoint Games.

Gra została znacząco dopracowana i upiększona od czasów PlayStation 3, więc fani Demon's Souls mogą z ekscytacją wyczekiwać chwili, gdy kolejny raz rozpoczną poznawanie mrocznego, niebezpiecznego świata i będą odkrywać jego najdrobniejsze sekrety. Wielu graczy od lat czekało na powrót marki i choć nie mówimy o pełnoprawnej, nowej odsłonie, produkcja na PS5 zawitała w formie remake'u.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment