Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2020 20:51
Demon's Souls PS5
1723V

Demon's Souls na technicznej analizie, porównaniu z PS3 i rozgrywce w 4K. Gra Bluepoint Games błyszczy

Jeszcze jest za wcześnie, by zapoznać się z pierwszymi recenzjami Demon's Souls, ale najnowsze materiały z gry pokazują wielką pracę wykonaną przez Bluepoint Games. Deweloperzy zmierzyli się z wielkim tytułem z PlayStation 3 i proponują graczom wymagającą przeprawę.

W katalogu premierowych produkcji PS5 znajdziemy gry przygotowane dla szerokiego grona odbiorców, ale zaproponowanymi pozycjami powinni być zainteresowani szczególnie gracze, którzy latami ogrywali Demon's Souls na PlayStation 3. Sony spełniło marzenia fanów i zajęło się odświeżeniem tytułu, ale co warte podkreślenia – nie jest to zwykły port. Bluepoint Games zajęło się kompletnym przebudowaniem gry i najnowsze materiały w dobry sposób zapowiadają atrakcję.

Digital Foundry przygotowało specjalny materiał dla wiernych sympatyków tego IP, w których możemy przez godzinę wsłuchiwać się w szczegóły przeniesienia pozycji na nową generację. Deweloperzy z Bluepoint Games opowiadają o stworzeniu zupełnego odświeżenia klasyka z katalogu PS3.

Poniżej możecie również sprawdzić pierwsze minuty z odświeżonej wersji w rozdzielczości 4K, pełny kreator postaci (wszystkie opcje), czy też alternatywny początek – choć tutaj ostrzegam przed spoilerem (na materiale też pojawia się ostrzeżenie). W Sieci pojawiło się także nowe porównanie, które pokazuje różnice Demon's Souls (PS5) na PS5 i PS3.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment