Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2020 14:16
Demons Souls PS5
1880V

Demon's Souls na rozgrywce. Gra z PS5 prezentowana na streamach

Sony zniosło embargo na publikację wrażeń z Demon's Souls, więc dziennikarze oraz YouTuberzy mogą prezentować najnowszą grę Bluepoint Games. Zobaczcie czysty gameplay ujawniający jedną z najciekawszych pozycji zmierzających na PS5.

Demon's Souls (PS5) w Polsce zadebiutuje dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, ale nie możemy zapomnieć, że nowa generacja trafi do między innymi Stanów Zjednoczonych już jutro. W rezultacie Sony zniosło embargo na prezentację swoich wrażeń z pozycji, a my możemy oglądać czysty gameplay z gry Bluepoint Games.

Twórcy kompletnie przebudowali wielki tytuł z PlayStation 3 oferując graczom nową oprawę, ale również dopracowując samą rozgrywkę. To zdecydowanie najbardziej ambitny projekt doświadczonego studia, dlatego choć deweloperzy zajęli się odrestaurowaniem japońskiego hitu, to nie zapomniano o podejściu do pozycji z odpowiednim szacunkiem. Bluepoint Games otrzymało nawet błogosławieństwo od From Software.

Sympatycy wymagających produkcji powinni szykować się na sporo przyjemnej rozgrywki – nie możemy tutaj podobno liczyć na wiele godzin nowej zawartości, ale drobne zmiany na pewno sprawią, że nawet najwięksi fani produkcji powinni chętnie zapoznać się z grą.

Poznajcie również szczegóły odświeżenia nowego Demon's Souls, a dodatkowo możemy potwierdzić, że gra otrzyma polskie napisy.


Źródło: https://www.twitch.tv/directory/game/Demons%20Souls

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment