Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2020 17:35
Na PS5 powraca lista życzeń
1080V

Na PS5 powraca lista życzeń. Sony pozwala planować zakupy

Sony przebudowało witrynę oraz aplikację PlayStation Store, ale również duże zmiany w sklepie japońskiej korporacji pojawiły się w samym systemie PlayStation 5. Gracze mogą mieć pewność, że tym razem wrzucą oczekiwany produkt na listę życzeń.

Od dzisiaj dziennikarze mogą dzielić się wszystkimi wrażeniami z PlayStation Store oraz przedstawiać materiały z nowych gier. Jedną z ciekawych nowości systemu PS5 jest sam sklep, który działa teraz bardzo płynnie – jest to po prostu jedna z zakładek. 

Korporacja w pełni zintegrowała menu z PS Store i dzięki temu nie musimy teraz czekać, by znaleźć oczekiwany przez siebie produkt. W dodatku możemy potwierdzić, że na nowym PlayStation Store znajdziecie listę życzeń – jak wiadomo jest to jedna z oczekiwanych funkcji wśród społeczności PlayStation.

Nie jest to oczywiście nic nadzwyczajnego, jednak najwidoczniej wielu fanów marki PlayStation chce korzystać z tej opcji na PS5, ponieważ otrzymałem dzisiaj 5 wiadomości od naszych czytelników, by potwierdzić, że funkcja została dodana do PlayStation 5.

Sprawdźcie nasze wrażenia z PlayStation 5 oraz samego DualSense.

PS5 lista życzeń

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/11/ps5_adds_wishlists_to_ps_store

Tagi: playstation 5 PS5 Sony