Iza Łęcka Iza Łęcka 11.11.2020 12:01
godfall rozgrywka ps5
1130V

Godfall na rozgrywce z PS5. Zobaczcie sam początek historii

Godfall jest jedną z produkcji debiutujących wyłącznie na PlayStation 5 i PC. Właściciele next-genowego PlayStation będą mogli w pełni doświadczyć wszelkich aspektów gry dzięki ulepszeniom kontrolera DualSense, tymczasem Counterplay Games zaprasza na sam początek rozgrywki.

Godfall zostało ujawnione podczas zeszłorocznego The Game Awards. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, produkcja będzie dostępna przez sześć miesięcy tylko na jednej konsoli. Nie można jeszcze określić, czy po upływie wskazanego czasu sytuacja się zmieni, ale przynajmniej aktualnie z looter slahserem zapoznają się wyłącznie gracze na PS5 i PC.

Pierwsi dziennikarze oraz YouTuberzy otrzymali już Godfall, dzięki czemu możemy wkroczyć w sam początek rozgrywki. Ostrzegam przed możliwymi spoilerami, jednak oglądając materiał z pierwszych etapów gry powinniście spodziewać wstępu do fabuły. Filmik może również skłonić niezdecydowanych do zapoznania się z nową produkcją.

Na rozgrywce zobaczycie wiele pojedynków, podczas których GhostRobo dzierży zróżnicowany, efektownie prezentujący się oręż – trzeba podkreślić, że w Godfall otrzymamy możliwość częstej wymiany broni.  Zgodnie z zapowiedziami Counterplay Games jednymi z głównych założeń tytułu są właśnie dynamiczne walki oraz wielość sprzętu do gromadzenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Counterplay Games gameplay Gearbox Godfall PS5