Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2020 19:55
Godfall premierowy zwiastun
1553V

Godfall z 6-miesięczną ekskluzywnością na PS5. Sony potwierdziło szczegóły na zwiastunie premierowym

Jeszcze w pierwszej połowie przyszłego roku Godfall będzie mógł trafić na inne konsole. Sony potwierdziło czas ekskluzywności – informacja została dołączona do najnowszego, premierowego zwiastuna. Zobaczcie ciekawy materiał zapowiadający grę Counterplay Games.

Godfall to pierwsza gra ujawniona przez Sony na PlayStation 5, ale nie możemy zapomnieć, że nie jest to produkcja przygotowana przez jeden z zespołów japońskiej korporacji. Za tytuł odpowiada Counterplay Games, a wydawcą jest Gearbox Software – Randy Pitchford w swoim czasie świętował przygotowanie pudełek.

Od dawna wiemy, że Sony zadbało o czasową ekskluzywność, a teraz poznaliśmy jej szczegóły. Godfall od 12 listopada będzie dostępny na PlayStation 5 i PC (19.11 na PS5 w Europie), ale już po 12 maja 2021 roku tytuł może wylądować na kolejnej platformie. Nie mamy pewności, że Counterplay Games opracowuje nowe wydanie na przykładowo Xboksy Series X|S, ale konkretne szczegóły mogą zostać ujawnione w niedalekiej przyszłości.

Warto dodać, że dzisiaj Counterplay Games prowadziło live-stream, podczas którego pokazywano Godfall. Materiał prezentujący między innymi kilka pojedynków czy też piękne stroje bohaterów zobaczycie poniżej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall