Xbox Series X|S z premierową imprezą oraz X-Fest. Oglądajcie z nami wydarzenia Microsoftu

News
1622V
Xbox Series X|S z premierową imprezą oraz X-Fest. Oglądajcie z nami wydarzenia Microsoftu
Wojciech Gruszczyk | 10.11.2020, 22:56

Microsoft świętuje wielką premierę Xboksów Series X|S i z tej okazji odbędą się dzisiaj dwa wydarzenia. Na początku będziemy oglądać premierowy X-Fest organizowany przez Xbox Polska, a następnie przeskoczymy na imprezę głównego oddziału Microsoftu. Zamierzacie uczestniczyć w wydarzeniach? Zapraszamy.

Od samego rana nasi czytelnicy otrzymują kolejne Xboksy Series X i Xboksy Series S. Korporacja z Redmond świętuje wielką premierę nowej generacji, ale to dopiero początek, ponieważ przed nami dwie duże imprezy.

O godzinie 18:00 rozpocznie się pierwszy dzień prezentacji Xbox Polska. Rodzimy oddział zaprasza graczy na X-Fest, podczas którego będziemy oglądać materiały związane z premierą next-genów – firma zapewni między innymi pokazy rozgrywki ale również wywiady z deweloperami czy też różne konkursy.

Pierwszy odcinek X-Festu będzie trwał dwie godziny, a już o godzinie 20:00 rozpocznie się główna prezentacja Microsoftu. Amerykański oddział przez sześć godzin będzie opowiadać o nowej generacji, ale również zaprezentuje szereg produkcji – pełną listę otrzymaliśmy w tym tygodniu. Raczej nie możemy w tym wypadku szykować się na wielkie ogłoszenia, ponieważ korporacja z Redmond chce świętować z graczami i wspólnie cieszyć się nowym sprzętem – z tego powodu możemy liczyć na sporo fragmentów z pozycji debiutujących wraz z Xboksami Series X|S.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych