Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2020 17:15
Thrustmaster eSwap X Pro Controller,
880V

Thrustmaster zaprezentował kontroler dla Xboksów. Pad z wymiennymi elementami wygląda ciekawie

Thrustmaster jest najbardziej znany z przygotowywania kierownic, ale najwidoczniej korporacja nie rezygnuje z zaproponowania graczom nowych wrażeń w przypadku kontrolerów. Firma właśnie ujawniła eSwap x Pro Controller dla Xboksów oraz PC.

W zeszłym roku na portalu przedstawiłem recenzję Thrustmaster eSwap Pro Controller, a teraz korporacja specjalizująca się w tworzeniu kierownic ujawniła odpowiednik dla Xboksów Series X|S, Xboksa One oraz komputerów osobistych.

Nowe urządzenie również posiada trzy wymienne elementy (zmieniamy analogi oraz d-pad), ale producent zapewnił także nową, dużą przestrzeń, gdzie pojawił się napis Thrustmaster – obok widzimy już przyciski systemowe oraz ten odpowiedzialny za przygotowanie screenów. Kontroler otrzymał większy panel dla dźwięku, możliwość wymiany profili oraz zapewnia szybką możliwość mapowania przycisków.

Sprzęt powinien trafić w gust graczy, którzy uwielbiają personalizację – nawet na opublikowanym materiale zobaczycie różne wymienne panele i trzeba przyznać, że właśnie tym detalem Thrustmaster wyróżnia się na tle konkurencji. Żadna firma w branży nie zdecydowała się na taki ruch.

Źródło: YouTube.com

Tagi: pc Thrustmaster Thrustmaster eSwap X Pro Controller xbox