Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2020 18:26
Disney Plus Xbox Game Pass
1812V

Xbox Game Pass Ultimate z darmowym Disney+ na miesiąc. Promocja dostępna w wybranych krajach

Jeśli korzystacie z Xbox Game Pass Ultimate na terenie krajów, w których legalnie dostępny jest Disney+, możecie skorzystać z nowej promocji. Microsoft oferuje klientom miesięczny dostęp do streamingowej usługi.

Już wczoraj pojawiły się plotki, według których Microsoft i Disney pracują nad wspólną promocją. Korporacja nie trzymała nas długo w niepewności i przedstawiła nową ofertę – klienci Xbox Game Pass Ultimate mogą skorzystać z 30-dniowego, darmowego dostępu do Disney+.

Użytkownicy mogą bez przeszkód sprawdzać całą bibliotekę Disney+, więc zobaczą pierwszy sezon „The Mandaloriana” czy też rozpoczną poznawanie drugiej historii – propozycja jest dostępna na Xboksach One, Xboksach Series X, Xboksach Series S oraz komputerach osobistych.

Niestety, choć Xbox Game Pass jest uruchomiony w 41 krajach, to jednak oferta jest limitowana i na liście dostępnych krajów nie znajduje się Polska – choć trzeba na pewno sprawdzić, czy przeskoczenie na inny region nie pozwoli nam bezproblemowo korzystać z Disney+.

Jak jednak widać, Microsoft wciąż rozbudowuje ofertę Xbox Game Pass. Już w tym tygodniu biblioteka zostanie rozszerzona o gry EA Play (w tym Star Wars Jedi: Fallen Order), a teraz niektórzy klienci sprawdzą także propozycję Disney+.

Warto dodać: promocja włącza automatyczne odnowienie Disney+ (można wyłączyć opcję przed zakończeniem okresu próbnego) i działa wyłącznie na nowych kontach.

Źródło: Twitter: XboxGamePass

Tagi: disney+ xbox xbox game pass