Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2020 17:22
Star Wars Jedi: Upadły zakon
2099V

Star Wars Jedi: Upadły zakon zmierza do EA Play i Xbox Game Pass Ultimate

Subskrybenci już wkrótce w ramach abonamentu EA Play zapoznają się ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Gra zostanie udostępniona już w przyszłym tygodniu, więc bez problemu sprawdzimy produkcję dzięki Xbox Game Pass Ultimate.

W przyszłym tygodniu EA Play zostanie dołączone do Xbox Game Pass Ultimate i tego samego dnia Star Wars Jedi: Upadły zakon wyląduje do obu abonamentów. Przyjemności zostaną udostępnione na premierę Xboksów Series X|S, więc niektórzy gracze mogą z wielką przyjemnością zapoznać się z jedną z najlepszych gier w uniwersum Gwiezdnych wojen ostatnich lat.

Trzeba przyznać, że jest to świetna wiadomość dla fanów Microsoftu – 10 listopada otworzycie swoje pudełka z nową generacją, połączycie konta i będziecie mogli zapoznać się z najnowszą propozycją EA.

Star Wars Jedi: Upadły zakon będzie oczywiście dostępny także w ramach normalnego EA Play, ale raczej nie jest niespodzianką, że przygoda zostanie udostępniona akurat w dniu, gdy Microsoft rozpoczyna zabawę z nową generacją i dołącza katalog EA do swojej usługi.

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w Star Wars Jedi: Upadły zakon – serdecznie zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją. To jedna z ciekawszych propozycji Elektroników ostatnich lat.

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon