Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2020 08:16
Xbox Game PAss EA Play
8307V

Xbox Game Pass rozpoczyna fuzję z EA Play. Subskrybenci usługi mogą pobierać gry

W przyszłym tygodniu Microsoft dołączy do oferty Xbox Game Pass gry z katalogu EA Play, tymczasem subskrybenci usługi mogą już pobierać produkcje. Preload zawiera wiele interesujących tytułów z biblioteki Electronic Arts.

Microsoft inwestuje ogromne pieniądze w Xbox Game Pass, czego najlepszym dowodem są nie tylko nowe produkcje oferowane w każdym miesiącu, wykupione studia mające za zadanie rozbudowywanie biblioteki usługi, lecz także ostatnie przejęcie katalogu Electronic Arts.

Wrześniowe ogłoszenie o połączeniu Xbox Game Pass z EA Play było jedną ze sporych niespodzianek Microsoftu. Obecnie możemy poinformować, że gracze już mogą pobierać na urządzenia takie gry jak Battfield V, Anthem czy też A Way Out. Pamiętajcie jednak, że jest to preoload, a dostęp do tytułów zostanie uruchomiony dopiero w przyszłym tygodniu.

EA Play zostanie oficjalnie dołączone do Xbox Game Pass w dniu premiery Xboksów Series X|S, czyli 10 listopada. Gigant z Redmond potwierdził także, że dołączy do swojej oferty nowe tytuły bez dodatkowych kosztów, a ponadto zainteresowani otrzymają bonusowy dostęp do Game Passa.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/xbox-game-pass-subscribers-can-now-preload-ea-play-games-and-play-them-soon/1100-6484058/

Tagi: ea play Electronic Arts microsoft Xbox Xbox Game Pass