Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.11.2020 16:42
LEGO Star Wars Holiday Special 2020
975V

LEGO Star Wars. Disney przygotowuje nowy specjalny odcinek świąteczny

Disney od zawsze celował w rodzinne programy, a nadchodzące wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia są idealną okazją do tego, aby zasypać zarówno dzieciaki jak i dorosłych nowymi świątecznymi produkcjami. Jedną z nich będzie nowy Holiday Special.

W okresie świątecznym wszystkie platformy streamingowe walczą o to, aby to właśnie ich oferta została zakupiona na ten jeden konkretny miesiąc,aby zapewnić świetną rozrywkę całej rodzinie przez kilka wolnych dni grudnia. 

Już niebawem na Disney+ zadebiutuje zupełnie nowy film z cyklu Lego Star Wars, a konkretniej rzecz ujmując będzie to wielki odcinek specjalny, w którym Rey przemierzy przeszłość i odwiedzi wszystkich bohaterów kultowej sagi z ery prequeli jak i z oryginalnej trylogii. 

Ponownie zobaczymy jak Yoda trenował Luke'a, pojedynek z Palpatinem oraz całe mnóstwo innych ikonicznych scenek. Całość utrzymana będzie w mocno komediowym tonie, jak to na produkcje z klockami Lego przystało. Niestety muszę rozczarować wszystkich miłośników jedynego prawdziwego i słusznego Holday Speciala - Disney raczej odetnie się od jego znamienitego dziedzictwa. 

Źródło: YouTube/StarWars

Tagi: disney+ Gwiezdne Wojny lego lego star wars