Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.11.2020 12:30
Xbox One X Borderlands Edition
2161V

Xbox Series X w klimatach Borderlands! Genialny model konsoli do wygrania w konkursie 2K

Jeśli jesteście fanami konsol Microsoftu i serii Borderlands, to koniecznie obserwujcie profile 2K w mediach społecznościowych, bo szykują konkurs z fantastyczną nagrodą dla graczy!

Trzeba przyznać, że konsole tej generacji mają ogromny potencjał, jeśli chodzi o ich wizualne przerabianie. Zarówno PlayStation 5, jak i Xbox Series X|S, świetnie wypadają na różnego rodzaju projektach od fanów. Rzućcie okiem choćby na pokazany przedwczoraj idea next-gena od Sony w połączeniu ze Spider-Manem albo prezentowane jakiś czas temu kolaboracje z Watch Dogs

Teraz podobny projekt będziecie mogli wygrać! Chodzi konkretnie o konsolę Xbox Series X w kolaboracji z serią Borderlands. 2K zapowiedziało stworzenie niezwykle ciekawej konsoli we współpracy z twórcą internetowym kryjącym się pod nickiem XboxPope. Trzeba przyznać, że to może robić wrażenie! 

Koniecznie rzućcie okiem, jak rzeczona prezentuje się na grafikach koncepcyjnych, bo jest na czym zawiesić oko. Jestem przekonany, że projekt spodoba się nie tylko największym entuzjastom Claptrapa i samej serii od utalentowanych twórców z Gearbox Software. Całość wydaje się bardzo pieczołowicie wykonana, a swoistej ekskluzywności dodaje fakt, że istnieje tylko jedna sztuka.

Źródło: https://twitter.com/2K_UK/

Tagi: 2k games Borderlands 3 Gearbox Software