Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 10.10.2020 20:30
Watch Dogs XSX
1493V

Xbox Series X w klimacie Watch Dogs Legion. Zobaczcie piękny projekt fana

Xbox Pope opublikował swój najnowszy projekt, w którym pokazuje, jak mógłby wyglądać Xbox Series X w edycji Watch Dogs Legion - nadchodzącej gry od Ubisoftu.

Watch Dogs Legion pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej to 29 października. W listopadzie, wraz z premierą next-genowych urządzeń od Sony i Microsoftu, otrzymamy next-genową wersję najnowszej hakerskiej marki, która umożliwi zabawę w nadchodzącego Watch Dogsa w wyższej rozdzielczości, a także z większą ilością klatek na sekundę. Tytuł od Ubisoftu zapowiada się wyjątkowo interesująco, a co najważniejsze, nie jest kolejnym kopiuj-wklej od francuskiej firmy. Miałem okazję pograć w ową pozycję, a moją opinie przeczytacie pod tym adresem

Z racji tego, iż do premiery gry na Xboksie Series X nie pozostało zbyt dużo czasu, fan Microsoftu - Xbox Pope - przygotował dopracowany do granic możliwości projekt, w którym przedstawił sprzęt "zielonych" ozdobiony malowaniem przypominającym niektóre elementy serii. W oczy rzuca się przede wszystkim logo marki składające się z trzech - w przypadku najnowszej odsłony - czerwonych trójkątów.

Korzystając z okazji, zerknijcie na zwiastun fabularny przedstawiający zarys historii, którą bliżej poznamy wraz z poznawaniem Watch Dogs Legion.

Źródło: https://gamerant.com/fan-made-watch-dogs-legion-xbox-series-x/

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion