Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.11.2020 11:30
Xbox podsumowanie tygodnia
868V

Xbox przypomina o najważniejszych wydarzeniach ubiegłego tygodnia. Microsoft podsumowuje minione dni

W ubiegłym tygodniu, w świecie Microsoftu, działo się całkiem sporo. Firma postanowiła zebrać najważniejsze aspekty związane z Xboksem i zaprezentować je w nowym wideo.

Premiera nowej generacji konsol od Microsoftu jest już dosłownie za rogiem. Najwięksi fani odliczają godziny do premiery Xboksów Series X i Series S, ale nie ma co się dziwić. Wreszcie dostaniemy sprzęt, na którym od tak dawna wielu z nas czeka. Jeśli jesteście natomiast ciekawi, jakie są redakcyjne wrażenia z użytkowania mocniejszego next-gena spośród dwóch szykowanych przez amerykańskich gigantów, to zachęcam do przeczytania wrażeń Wojtka.

To jednak bynajmniej nie jedyne wydarzenie, które ma miejsce w "Zielonym Świecie". Jeśli nie wiecie, co mam na myśli, to koniecznie sprawdźcie najnowszy materiał z cyklu "This Week on Xbox", gdzie Microsoft zaprezentował nam najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia, które związane były bezpośrednio z branżą gier wideo - a trzeba przyznać, że działo się sporo.

W materiale wspomina się oczywiście o pierwszych recenzjach nowego sprzętu, ale nie brakuje także informacji Assassin's Creed Valhalla, Gears Tactics, a nawet Cyberpunk 2077. Nie mogło zabraknąć oczywiście również przypomnienia premier minionych dni, więc jeśli nie mieliście okazji czytać naszego wpisu z ubiegłego weekendu, rzućcie okiem na materiał:

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/11/06/this-week-on-xbox-november-6-2020/

Tagi: Microsoft Xboox xbox one Xbox Series X