Call of Duty z nowym PlayStation Advantage. Sony wykupiło ekskluzywne sloty wyposażenia

News
1481V
Call of Duty z nowym PlayStation Advantage. Sony wykupiło ekskluzywne sloty wyposażenia
Wojciech Gruszczyk | 06.11.2020, 19:30

Sony chce mieć pewność, że gracze na nowej generacji wybiorą PlayStation 5 i korporacja inwestuje duże pieniądze w „PlayStation Advantage”. Firma jednak szaleje i wykupiła nawet dwa dodatkowe sloty wyposażenia w Call of Duty: Black Ops Cold War.

Pierwszy raz o PlayStation Advantage informowaliśmy w sierpniu i dotychczas Sony niezbyt chętnie wykorzystywało tę nazwę, ale teraz na blogu PlayStation pojawiły się szczegóły „przewagi” w Call of Duty: Black Ops Cold War.

Jak wiadomo gracze na PlayStation 4 i PlayStation 5 otrzymają dodatkowy tryb zombie, który pozwoli znajomym walczyć z kolejnymi falami przeciwników, ale to dopiero początek. Sony właśnie ujawniło szczegóły jeszcze większej współpracy z Treyarch.

Fani Call of Duty na PS4 i PS5 otrzymają: bonus po kupieniu Battle Passa (przeskoczycie dodatkowe pięć poziomów), gracze PlayStation będący w jednej grupie będą otrzymywać więcej XP dla broni (+25%), zainteresowani zgarną dodatkowe XP dzięki Monthly Double XP oraz mogą wykorzystać 2 dodatkowe sloty wyposażenia.

Tak, Sony kupiło dwa okienka, dzięki którym możemy ustawić sobie bronie w trybie PVP. Czujecie się zachęceni? To jest dobry moment na odesłanie Was do tekstu Rogera, który wspominał ostatnio o „ekskluzywnym ray tracingu”.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/10/23/a-closer-look-at-call-of-duty-black-ops-cold-war-zombies-onslaught-mode/

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper