Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2020 22:01
Control Ultimate Edition Remedy Entertainment
906V

Control Ultimate Edition zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Gracze wierzą w zmianę dystrybucji

Remedy Entertainment nie zaoferuje rozbudowanego Control w następnych tygodniach. Twórcy opóźnili premierę i według najnowszych informacji, Control Ultimate Edition ma zadebiutować na rynku już na początku przyszłego roku. Część graczy ma nadzieję, że wydawca zmieni decyzję i zapewni bezpłatną aktualizację.

Remedy Entertainment od dwóch miesięcy mierzy się z krytycznymi komentarzami dotyczącymi Control Ultimate Edition. Twórcy nie zapewnią bezpłatnej aktualizacji, więc klienci muszą kupić nową wersję gry – autorzy nawet nie pozwolą na dokonanie mniejszej wpłaty, by odblokować ulepszenia.

Dopiero wybranie Control Ultimate Edition na PlayStation 4 lub Xboksa One pozwoli na ulepszenie tytułu w wersji na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

Control Ultimate Edition powinno trafić na rynek jeszcze w 2020 roku, ale twórcy postanowili opóźnić debiut. Twórcy chcą dostarczyć, jak najlepszą jakość, więc odświeżona przygoda zadebiutuje na początku 2021 roku.

Niektórzy fani wierzą, że wydawca zmienił zdanie i w przyszłym roku ulepszymy Control do Control Ultimate Edition, ale będę mocno zaskoczony, jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce. Mam nawet wrażenie, że opóźnienie jest spowodowane tym, by gracze nie narzekali na mniejsze zmiany i teraz otrzymamy kilka ładnych scen, ale za wszystko przyjdzie nam zapłacić.

Źródło: Twitter: ControlRemedy

Tagi: 505 Games Control Ultimate Edition Remedy Entertainment