Iza Łęcka Iza Łęcka 06.11.2020 11:07
Rogue Company
876V

Rogue Company w natywnym 4K i 120 fps na Xbox Series X. Twórcy zapowiadają płynne strzelanie także na XSS

Rogue Company jest kolejną produkcją, która będzie działać w 120 klatkach na sekundę na nowych konsolach amerykańskiej korporacji. Zgodnie z zapowiedzią, gracze doświadczą oczekiwanej płynności animacji przy natywnej rozdzielczości 4K.

Rogue Company to strzelanina rozwijana w modelu biznesowym free-2-play, za którą odpowiada Hi-Rez Studios. Poprzez najnowszą produkcję zespół chce dotrzeć do jak największej społeczności graczy, dlatego też gra będzie dostępna nie tylko na obecnej generacji, ale i na Xboksach Series X|S.

Mamy dobrą wiadomość: deweloperzy wykorzystają potencjał amerykańskich next-genów. Rogue Company w wersji na Xboksa Series X zadziała w natywnym 4K przy 120 klatkach na sekundę, natomiast na Xboksie Series S otrzymamy 1440p/ 120 fps. Pozycja wspiera pełny cross-play i cross-save, więc jeśli rozpoczęliście zmagania na innej platformie, to od 10 listopada (premiera XSX i XSS) będziecie mogli komfortowo i bez większych trudności zmienić platformę na nową generację.

Jeśli wcześniej nie słyszeliście o Rogue Company, to możecie sprawdzić ostatni zwiastun oraz gameplay. Tytuł nie oferuje next-genowej oprawy, jednak deweloperzy zapewniają o niezwykle dynamicznej i zaciętej akcji pomiędzy najniebezpieczniejszymi najemnikami przynależącymi do syndykatu Rogue Company.

Źródło: Informacja prasowa: Kartridge

Tagi: First Watch Games Hi-Rez Studios Rogue Company