Rogue Company

Rogue Company

6,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC 8.0
PS4 5.3
XONE 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
First Watch Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
20.07.2020
Europa:
20.07.2020
Producent:
First Watch Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
20.07.2020
Europa:
20.07.2020

Rogue Company - opis gry

Rogue Company to multiplayerowa strzelanina wyprodukowana i wydana przez Hi-Rez Studios. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch, oferując cross-play (możliwość wspólnego grania przez posiadaczy różnych sprzętów).

Rozgrywka - Rogue Company

Dalsza część tekstu pod wideo

Rogue Company to strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (przy pomocy stosownego przycisku możemy przełączyć się między widokiem znad prawego lub lewego ramienia w zależności od preferencji). Gra czerpie nieco inspiracji z produkcji takich jak Overwatch, czego przykładem stylizowana oprawa graficzna i roster składający się z różnych barwnych postaci dysponujących unikatowymi umiejętnościami specjalnymi. Dla przykładu Anvil potrafi stawiać barykady, Lancer wyciszać swoje kroki, zaś Trench konstruować pułapki wykorzystujące drut kolczasty.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. W Demolition rywalizują dwie ekipy liczące po cztery osoby każda. Jedna drużyna stara się umieścić bombę we wskazanym miejscu, a druga do tego nie dopuścić (musi albo wyeliminować wszystkich przeciwników albo rozbroić bombę, jeśli ta zostanie już podłożona). Extraction opiera się na dość podobnych założeniach, przy czym tym razem zadaniem jednej ekipy jest hackowanie, a drugiej nie dopuszczenie do tego. Strikeout jest wariacją nt. Extraction z tą różnicą, że tym razem walczący mogą się respawnować (choć liczba ich ‘żyć’ jest ograniczona), natomiast w Wingman do boju staje maksymalnie czterech graczy - po dwóch na drużynę.

Podczas rozgrywki jesteśmy nagradzani walutą za realizację zadań i eliminowanie rywali. Pieniądze można następnie wydawać między rundami na ulepszanie broni, nowy sprzęt lub perki wszelkiej maści. 

Gra była pierwotnie udostępniona w ramach programu Early Access, oferując część zawartości, jaka miała się pojawić w pełnej wersji.

Wideo - Rogue Company

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper