Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2020 20:17
Rogue Company
5748V

Rogue Company dostępne za darmo na PS4, Xbox One, Nintendo Switch i PC

Twórcy Rogue Company zapraszają wszystkich graczy do wspólnej zabawy. Właśnie rozpoczęła się otwarta beta produkcji, dzięki której posiadacze PlayStation 4, Xboksów One, Nintendo Switchów oraz komputerów osobistych mogą wskoczyć na wspólne serwery.

Pierwszy gameplay z Rogue Company zobaczyliśmy w czerwcu, ale wcześniej deweloperzy potwierdzili, że chcą zapewnić produkcję otwartą na rozgrywkę pomiędzy platformami. Dzisiaj możemy potwierdzić, że tytuł oferuje cross-platformową zabawę, więc na jednym serwerze zobaczycie graczy z czterech urządzeń: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Twórcy Rogue Company osiągnęli duży sukces podczas zamkniętych testów (ponad 2 mln graczy), a teraz zapraszają wszystkich zainteresowanych na otwartą zabawę. Chociaż deweloperzy nadal wspominają o becie, to jednak musicie pamiętać, że pozycja będzie rozwijana w modelu biznesowym free-2-play, więc nawet po premierze gra będzie dostępna za darmo.

"Od dzisiaj, gracze mogą grać w Rogue Company za darmo, niezależnie od platformy. Bez względu na to, czy grasz na Switchu, komputerze PC, PS4 czy Xboksie One, gracze będą mogli cieszyć się tą samą intensywną 3-osobową akcją przy minimum 60 fps".

Rogue Company to tytuł przygotowany przez autorów Smite oraz Paladins, więc możecie mieć pewność, że na serwerach nie pojawią się elementy pay-2-win, ponieważ deweloperzy już wcześniej potwierdzili, że potrafią rozwijać gry F2P.

Źródło: Informacja prasowa: Kartridge PR

Tagi: First Watch Games Hi-Rez Studios Rogue Company