Iza Łęcka Iza Łęcka 05.11.2020 10:32
PS5 reklama SOny
1317V

Sony rozpoczyna promocję PS5. Wielkie banery, oklejone autobusy i standy z PlayStation 5

PlayStation 5 jest wyprzedane na całym świecie, ale nie oznacza to, że Sony nie zamierza promować swojego next-gena. Gracze dostrzegają już pierwsze, wielkoformatowe banery promujące najnowszą generację Japończyków, natomiast w sklepach pojawiają się standy do sprawdzenia urządzenia Sony.

Z samego rana informowaliśmy o trudnościach z dostępnością  PlayStation 5 w Japonii – już oficjalnie wiemy, że japońscy gracze w dniu premiery next-gena nie zakupią sprzętu wprost ze sklepu.

Obecnie urządzenie Sony jest niedostępne w sprzedaży, jednak wielu graczy nieustannie ma nadzieję, że w sklepach znajdą się egzemplarze przeznaczone do bezpośredniej sprzedaży i pojawi się możliwość zakupu next-genowego PlayStation. W związku ze zbliżającą się premierą, poszczególne oddziały PlayStation coraz intensywniej pracują, zachęcają do swojej platformy i rozpoczynają rozbudowaną akcję promocyjną.

W Wielkiej Brytanii już pojawiają się wielkie banery promujące PlayStation 5 oraz gry, w które zagramy na next-genie. Oczywiście, Spider-Man: Miles Morales trafi również na PS4, jednak grafika przygotowana przez Sony zdecydowanie zachęca do wydania na nową generację.

Natomiast w amerykańskich sklepach pojawiają się standy, dzięki którym gracze będą mogli wypróbować PlayStation 5 – trudno jednak przewidzieć, czy w obecnej trudnej sytuacji epidemiologicznej, wskazane inicjatywy będą popularne i wykorzystywane przez chętnych graczy.

Źródło: https://www.psu.com/news/sony-ramps-up-ps5-marketing-with-play-has-no-limits-ads-and-demo-stations/

Tagi: playstation 5 promocja PS5 reklama Sony