Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2020 21:46
Call of Duty Warzone
1547V

Call of Duty Warzone z kolejnym wielkim bugiem. Gracze mogą zabijać rywali poza mapą

Jeszcze przed grudniowym połączeniem Call of Duty Warzone z Call of Duty: Black Ops – Cold War, twórcy Battle Royale muszą zająć się usunięciem dużego błędu. Aktualnie gracze mogą wskakiwać poza mapę i zabijać wszystkich przeciwników.

Call of Duty: Warzone ma kolejny problem, którym musi zająć się zespół odpowiedzialny za usuwanie szkodliwych błędów. Gracze mogą ponownie wskoczyć pod mapę, ale teraz nie trzeba wykorzystywać do tego samochodu – wystarczy wejść na dobrą stację metra.

Okazuje się, że deweloperzy nie dopilnowali jeden ściany, która pozwala wskoczyć pod lokację. Sytuacja nie byłaby problemem, ale eksplorator może bez problemu zabijać graczy znajdujących się na powierzchni. Identyczną sytuację widzieliśmy kilka miesięcy temu, ale jak widać twórcy ponownie muszą zająć się niedogodnościami.

W Sieci nie brakuje opinii, że jest to kolejny „game-breaking bug”, ponieważ na serwerach mają pojawiać się kolejni gracze, którzy chętnie wykorzystują błąd i wpływają na doświadczenie wszystkich zawodników.

Twórcy mają jednak jeszcze trochę czasu. Jak wiadomo w listopadzie zadebiutuje Call of Duty: Black Ops Cold War (sprawdźcie rozmiar gry), a podobno w grudniu dojdzie do dużego połączenia nowego Call of Duty z Warzone.

Źródło: https://charlieintel.com/crazy-warzone-exploit-lets-players-shoot-enemies-from-outside-map/64003/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward