Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2020 19:43
Sea of Thieves
1088V

Sea of Thieves przygotowany na nową generację. Rare ujawniło ulepszenia dla Xboksów Series X|S

Rare nie rezygnuje ze wsparcia Sea of Thieves. Piracka produkcja będzie gotowa na premierę Xboksów Series X|S i dzisiaj deweloperzy potwierdzili, na jakie atrakcje mogą liczyć przyszli posiadacze nowej generacji od Microsoftu.

Piraci z Sea of Thieves trafiło na głębokie morze z problemami, ale produkcja od tego czasu systematycznie jest ulepszana i deweloperzy dbają o coraz ciekawszą zawartość. Rare rozwija produkcję ze społecznością, która chwali deweloperów za przemyślane decyzje.

Teraz możemy potwierdzić, że Sea of Thieves będzie gotowe na premierę nowej generacji i posiadacze Xboksów Series X będą zwiedzać kolejne wyspy w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. W przypadku słabszego next-gena, twórcy zapewnią 1080p z 60 fps. Gracze mogą także liczyć na szybkie wczytywanie.

Sea of Thieves znajduje się na liście pozycji ulepszonych na premierę Xboksów Series X|S, więc mogliśmy mieć pewność, że Rare wykorzysta moc nowych urządzeń. Teraz jednak znamy szczegóły i możemy szykować się na rozgrywkę.

Źródło: Twitter: SeaOfThieves

Tagi: Microsoft Game Studios Rare Sea of Thieves