Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.09.2020 21:45
Observer
786V

Observer System Redux premierowym tytułem na PS5 i XSX

Observer: System Redux, czyli ulepszona wersja gry wydanej w 2017 roku, będzie premierowym tytułem na konsolach PS5 i XSX|S.

Twórcy ulepszonej wersji gry Observer, Bloober Team, poinformowali swoich fanów, że ich najnowszy projekt będzie premierowym tytułem na next-genowych konsolach Sony oraz Microsoftu. Oznacza to, że Observer: System Redux będzie dostępny na Xboksie Series S oraz Xboksie Series X 10 listopada, a na PlayStation 5 12 listopada w przypadku m.in. Stanów Zjednoczonych i 17 listopada, mając na myśli Polskę. Produkcja na obie platformy będzie kosztowała 30 euro, czyli możemy spodziewać się kosztu na poziomie 150 złotych (podobnie jak w przypadku remake'u pierwszej odsłony Mafii). 

Warto przypomnieć, że projekt będzie oferował technologię śledzenia promieni, tryb HDR, tekstury w rozdzielczości 4K, nowe modele postaci, a także wiele nowych animacji. Pod koniec zeszłego miesiąca polscy deweloperzy udostępnili w wersji na PC demko, które pozwalało zobaczyć, jak prezentuje się rzeczona produkcja. Moją opinię możecie przeczytać po kliknięciu tutaj.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-09-18-sci-fi-horror-revamp-observer-redux-confirmed-as-next-gen-launch-title-on-xbox-series-x-s-and-ps5?fbclid=IwAR3-SyImmstoTQouupko8YX-DUtKe8yCe2FRPjNYQw7l3YEzPLNt4kJfUsA

Tagi: bloober team Observer: System Redux