Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2020 20:51
Xbox Game Pass x EA Play
5794V

Xbox Game Pass łączy się z EA Play, więc gracze otrzymają bonusowy dostęp do usługi Microsoftu

Microsoft rozsyła wiadomości dotyczące połączenia Xbox Game Pass i EA Play. Klienci usługi Elektroników otrzymają dodatkowy dostęp do propozycji Microsoftu – choć nie zdecydowano się tutaj na przelicznik jeden do jednego.

Microsoft w tym tygodniu potwierdził szczegóły dołączenia EA Play do Xbox Game Pass. Tak jak mogliśmy się spodziewać obie usługi będą dostępne dla klientów od premiery Xboksa Series X i Xboksa Series S, ale korporacja chce przygotować graczy na połączenie ofert i rozsyła do klientów szczegółową wiadomość.

Od premiery EA Play w Xbox Game Pass otrzymamy dostęp do wszystkich dóbr oferowanych aktualnie przez Electronic Arts. Wszystkie produkcje zasilą usługę w dniu premiery, więc nie będziemy musieli czekać na debiut kolejnych tytułów w następnych tygodniach.

Trzeba jednak zaznaczyć – EA Play nie zniknie. Jeśli nie będziemy zainteresowani ofertą Microsoftu, możemy anulować dostęp do Xbox Game Pass Ultimate, a po wygaśnięciu abonamentu zapłacić za ofertę na gry Elektroników.

Jeśli jednak macie wykupione EA Play, Wasz abonament Xbox Game Pass Ultimate zostanie wydłużony – firma zdecydowała się na stosunek 3:1

„Jeśli masz już na koncie od 50 dni do 3 miesięcy EA Play, gdy EA Play dotrze do Ultimate, do konta zostanie dodany 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate.

Jeśli masz już na koncie od 4 do 6 miesięcy EA Play, gdy EA Play dojdzie do Ultimate, do konta zostaną dodane 2 miesiące Xbox Game Pass Ultimate.”

Sprawdźcie październikową listę gier z Xbox Game Pass.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/new-info-regarding-xbox-game-pass-and-ea-play-combining.299363/

Tagi: ea play Electronic Arts Xbox Game Pass