Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2020 20:11
Lucyfer
8873V

Lucyfer prawdopodobnie nie otrzyma 7. sezonu. Tom Ellis nie zagra więcej Króla Piekła

Tom Ellis stwierdził, że nie wróci do grania głównego bohatera serialu "Lucyfer" po szóstym sezonie, o ile Netflix chciałby przeciągać historię Króla Piekła.

Zagorzali fani Króla Piekła wciąż czekają na datę premiery kolejnych odcinków wchodzących w skład piątego sezonu popularnego serialu Netfliksa - Lucyfera. W międzyczasie dowiedzieliśmy się, że S6 będzie krótszy niż S5, co może potwierdzać fakt, iż platforma streamingowa szykuje wielki finał przygody tytułowego bohatera.

Tom Ellis, aktor wcielający się w humorystycznego diabła oznajmił dla najnowszego podcastu King of Con, iż nie pojawi się w siódmym sezonie, o ile zostałby on potwierdzony. Brytyjczyk już pewien czas temu stwierdził, że nie zagra Lucyfera w szóstym sezonie, lecz za namową reżysera i - być może - kolegów oraz koleżanek z planu postanowił zgodzić się na dokończenie przygody.

Sześć sezonów serialu to prawdziwe osiągnięcie. To była wielka podróż emocjonalna i nie sądzę, żebym chciał to dłużej robić. Wiem, że nie chcę tego już robić. Głównie dlatego, że chcę wiedzieć, że kończymy i dlatego, że tak świetnie się bawiłem. Myślę, że to kwestia tego, że mamy odpowiednie zakończenie serialu – stwierdził Tom Ellis

Te słowa tylko potwierdzają, że Netflix nie będzie chciał już ciągnąć, a raczej przedłużać historii Lucyfera Morningstara, skoro odpowiednie zakończenie przygody jest już przygotowane na papierze. Jeśli platforma skusiłaby się na stworzenie kolejnej produkcji w rzeczonym uniwersum, to zapewne byłby to spin-off z nowymi bohaterami.

Źródło: https://www.serialowa.pl/263457/tom-ellis-lucyfer-sezon-6/

Tagi: Lucyfer Netflix sezon 5 sezon 6 sezon 7